Kız Çocuğu İçin 1. Yaş Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Kız Çocuğu İçin 1. Yaş Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Kız bebek için 1 yaş doğum günü kutlaması gerçekten özel bir gün. 1. yaş bebeklikten çocukluk dönemine geçişte önemli bir dönüm noktası. 1. yaş için özel bir hediye bulmanız o kadar zor değil. Anne ya da bebek için pek çok hediye bulabilirsiniz.

Bebek farkında olmasa da ona özel bir hediye almak, hatta bu hediyeyi seçmek için alışverişe çıkmak bile zevkli olacaktır. Eğer giyeceği bir şey almayı düşünüyorsanız bebek mağazalarında yüzlerce farklı kıyafet ve aksesuar bulabilirsiniz. Değişik bir hediye için üzerinde onun fotoğrafının bulunduğu “Bugün Benim 1. Yaş Günüm” yazılı bir tişört hazırlayabilirsiniz. Promosyon ürünleri satışı yapan mağazalar veya büyük fotoğraf mağazaları bu hizmeti veriyor. Daha kaliteli bir kumaş seçeneği için kendi tişörtünüzü götürebilirsiniz.

Oyuncaklar her bebek için en eğlenceli hediyelerdir. Yine bebek mağazalarında çok sayıda, kız çocuğuna özel oyuncak bulabilirsiniz. Eğer oyuncakların onun için daha güvenli olmasını istiyorsanız boyasız ahşap oyuncaklar arasından seçebilirsiniz. Eğitimine katkıda bulunacak oyuncaklar ya da yürüme aksesuarları iyi birer seçim olabilir. Annesi banyo yaptırırken onu oyalayacak oyuncaklar mevcut.

Önlük, eğlenceli saç tokaları, odası için aksesuarlar, minik ayakkabılar… Bebek mağazalarında bu tarz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Önemli olan hepsi birbirinden şirin olan bu ürünlerden hangisini alacağınıza karar vermek.

Eğer annesi doğum günü pastasını henüz hazırlamamışsa resimli bir doğum günü pastası hazırlatabilirsiniz. Bazı pastaneler bu günler için özel pastalar üretiyor. Örneğin Beyaz Fırın’da “1¨ şekilli, üzerinde hayvan figürleri bulunan eğlenceli pastalar var. İstanbul merkezli Beyaz Fırın’a 0216 57757 00 telefondan ulaşabilir ve size yakın şubesinin adres bilgilerini alabilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın