Kocanız İçin Ev Yapımı Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Kocanız İçin Ev Yapımı Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Sevdiğini bildiğiniz yemeklerden oluşan bir menü, fotoğraf albümü kocanıza evde hazırlayabileceğiniz ve hiç bir zaman yanlış olmayacak klasik hediye seçenekleridir. Bunlar her ne kadar akla ilk gelen ve sıklıkla verilen hediyeler olsa da onu düşündüğünüzün bir göstergesi olarak algılanacaktır. Tabii seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil.

Yeteneklerinize uygun olarak, yapabileceğinize inandığınız hediyeler kocanızın doğum günü için size alternatifler sunacaktır.

Bilgisayarınız ve internet bağlantınız varsa kocanızın sevdiği şarkılardan oluşan bir albüm hazırlayabilirsiniz. Şarkıları indirirken kalitelerinin iyi olduğundan ve şarkının tamamını indirdiğinizden emin olun. Bazı ücretli mp3 siteleri şarkıların bir kısmını üyelik karşılığı bedava olarak indirmenize olanak tanıyor. Amazon.com’da geniş bir yabancı müzik arşivi bulabilir ve şarkı başına 1-1-5 dolar ödeyerek kaliteli bir albüm hazırlayabilirsiniz. Eğer Türkçe müzikten hoşlanıyorsa Powerclub.com.tr’de ücretsiz üyelikle şarkı başına 1 TL ödeyerek orijinal bir albüm yapmanız mümkün.

Dikiş dikmeyi ya da örgü örmeyi biliyorsanız her zaman kullanabileceği bir aksesuar ya da işe giyebileceği bir gömleğe hem çok sevinecektir hem de kullanışlı bir hediye olacaktır. Beğendiği renkleri göz önünde bulundurun ve eğer gömlek dikecekseniz sevdiği kesimlerden şaşmayın.

Kupon hediyeler bizde çok sık kullanılmasa da aslında oldukça iyi bir hediye şekli. Ona dilediği şeylerden oluşan bir kupon listesi hazırlayarak istediği zaman bu kuponları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin masayı sırayla topluyorsanız “masa toplama” bir kupon olabilir. Ya da yapmaktan hoşlanmadığı bir ev işi varsa onu kupona ekleyebilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın