Kullanım Koşulları

OnikiBilgi.Com sitesinin ziyaretçileri bu sayfada yer alan kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

OnikiBilgi.Com’da yer alan bilgiler, makaleler, fotoğraflar, grafik ve diğer tüm bilgiler herhangi bir sağlık koşulu için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamaktadır ve bu amaçlarla kullanılmamalıdır. Sitede yer alan tüm yazılı ve görsel bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. OnikiBilgi.Com’da yer verilen bir yazı, makale, grafik, fotoğraf ya da yorum nedeniyle yaşanabilecek sağlık sorunlarından, meydana gelebilecek şikayetlerden, oluşabilecek risklerden OnikiBilgi.Com sorumlu değildir.

Site ziyaretçileri sitede bulunan yazılı ve görsel bilgileri nasıl kullanacakları konusunda tamamen özgürdür ve tüm sorumluluk ziyaretçidedir.

OnikiBilgi.Com’da yer verilen bilgilerin kullanımı, kullanıcı tarafından yorumlanması ve alınacak sonuçlar kullanıcıya aittir.

Onikibilgi.com kullanıcıları, sitenin bilgilendirme amaçlı yayınlandığını, sitede bulunan yazı ve görsellerin tıbbi bir öneri sayılmaması gerektiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bir hastalıktan şüpheleniyorsanız, genel sağlık koşullarınızda olumsuz gelişmeler varsa hasta olup olmadığınızı ve hastalığınızın ne olduğunu öğrenebilmek için mutlaka bir doktora gitmeli ve eğer bir rahatsızlığınız varsa uzman önerileri ile tedavi sürecini başlatmalısınız.

Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulan durumlarda derhal bir sağlık kuruluşuna giderek doktorla irtibata geçmeli ya da 112 Acil Yardım Hattı aranmalıdır.

OnikiBilgi.Com’da ziyaretçilerin yazılara yaptığı yorumlar, eklediği yazılar, paylaştığı bilgiler ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır. Sitemiz kullanıcılar tarafından oluşturulan yorum ve diğer içeriklerden sorumlu değildir. Bu yorumların neden olabileceği olası şikayetlerden Onikibilgi.com sorumlu tutulamaz. Tavsiyemiz bu yorumlarda yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce bir sağlık uzmanına danışılması yönündedir.

OnikiBilgi.Com’da paylaşılan bilgiler, yorum formuna yazılan isimler, kamu ile paylaşılır. Bu bilgileri paylaşanlar, paylaştıkları bilgilerin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Yorum bölümüne diğer kullanıcılar tarafından eklenmiş bağlantılara tıklanması nedeniyle oluşabilecek problemlerden OnikiBilgi.Com sorumlu değildir.

Yukarıda yer alan, OnikiBilgi.Com kullanım koşullarının tüm site ziyaretçileri tarafından okunduğu ve kullanım koşullarına uyulacağı kabul edilmektedir.

Lütfen burada yazan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık koşulunda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidin.