Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları

Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları

Lazer ve jel kullanılarak gerçekleştirilen en etkili diş beyazlatma yöntemlerinden biri olan lazerle diş beyazlatma fiyatları dişlerin rengine, diş hekiminin tecrübesine ve hatta hangi ilde lazerle diş beyazlatma tedavisi olacağına göre farklılık gösterebilmektedir. Ortalama lazerle diş beyazlatma fiyatı 400 TL ile 1500 TL arasındadır.

Fiyatlar arasında bu kadar uçurum olmasının sebebi dişlerinizin kaç seans lazerle beyazlatma işlemine tabi tutulmasına gerek olduğudur. Eğer dişleriniz üzerinde bulunan lekeler inatçıysa bir kaç seans diş hekimine gitmeniz gerekebilir.

Büyük bir çoğunluk için güvenli bir diş beyazlatma yöntemi olarak son yıllarda popülerliği iyice artan lazerle diş beyazlatma yaklaşık 1 saat içinde dişlerinizin doğal rengine kavuşmasını sağlayarak sizi uzun işlemlerden kurtarmaktadır. Gebelik durumunda ve 16 yaşından küçükler için kullanılamayan lazerle diş beyazlatma bazı durumlarda diş ve dişeti hassasiyetini artırmakta ve sıcak soğuk içecek tüketiminde ağrılara neden olabilmektedir.

Lazerle diş beyazlatma dışında kullanabileceğiniz diğer yöntemler arasında diş beyazlatma jelleri ve macunları, doğal bitkisel diş beyazlatma reçeteleri de bulunmaktadır. Bu yöntemlerle ilgili yazıları sitemizin diş sağlığı bölümünde bulabilirsiniz.

Estetik diş uygulamalarında kalıcı bir çözüm olarak kullanılan ve normal diş yerine suni dişin vidalı kök üzerine yerleştirildiği bir operasyon olan implant diş fiyatı üzerindeki en önemli etken bu uygulamayı gerçekleştirecek olan uzmanın tecrübesidir. Yani implant malzemelerinin fiyatı belli olsa da aynı malzemelerle yapılan her implant diğerleriyle aynı fiyata gelmemektedir.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın