Nişanlıya Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Nişanlıya Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Artık müstakbel eşinizle ilk Sevgililer Günü‘nü kutlamaya çok az kaldı. Daha önce kutladıklarınızdan farklı olarak bu Sevgililer Günü’nde hayatınızın geri kalanını paylaşmak yolunda önemli adımı attınız ve nişanlandınız. Peki, nişanlınıza diğerlerinden daha anlamlı olan ve birbirinize daha çok bağlandığınız günde ne hediye alacasınız? Biraz stresli bir durum olabilir ancak çözümsüz değil.

Kişisel hediyeler her zaman en iyi çözümdür. Kişisel hediye olarak pek çok ürünü kullanabilirsiniz. Evlendiğinizde evinize koyacağınız ikinizin fotoğrafını bastırdığınız bir yastık ya da küçük bir battaniye, kahve veya çay içmeyi seviyorsa yine fotoğraflı bir bardak, eğer müstakbel kocanıza hediye alıyorsanız pijama ya da bornoz, ev terlikleri ileriye yönelik duyguları çağrıştıran hoş hediyeler olabilir.

Evlilik arifesinde düşüncelerin yoğun olduğu bir dönemde önünüzde bulunan bu önemli güne yönelik olarak hediyeler alabilirsiniz. Müstakbel karınıza evlilik planlarını yazabileceği şık bir defter, kocanıza bir kravat iğnesi bu hediyeler arasında sayılabilir.

Kadın ya da erkek kimse bir günlük bir bakım terapisinden şikayetçi olmaz. Bir bakım kliniğinde ya da erkekler için hamam, sauna gibi aktivitelerin bulunduğu bir merkezde günlük bakım hediye edebilirsiniz. Hatta bu hediyeyi ikiniz birlikte kullanabilirsiniz.

Ya da nişanlılığın ya da evliliğin hayatınızda çok şey değiştirmediğini, tüm bu resmiyet olmadan önce de onu en az bugünkü kadar sevdiğinizi göstermek için daha önceki Sevgililer Günü’nde yaptığınız ikinizin de hoşunuza giden bir aktiviteyi, akşam yemeğini, hafta sonu kaçamağınız ya da şehir turunu tekrar yapabilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın