Pendik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Pendik Devlet Hastanesi Randevu Alma

Pendik Devlet Hastanesi randevu alma seçeneği olarak 2 alternatifiniz var. Birincisi Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nin 182 numaralı telefonları arayarak istediğiniz poliklinikten telefonla randevu almak, ikincisi ise Pendik Devlet hastanesi web sitesine giderek anasayfada bulunan “Online Randevu” butonuna tıklayıp, önce üye olup sonra formu doldurarak online randevu almak.

Pendik Devlet Hastanesi Online randevu alma formunda size hangi tarihte, gündüz ya da akşam polikliniğinde mi, hangi poliklinikten ve hangi doktordan randevu almak istediğiniz soruluyor. Son olarak TC kimlik numaranızı girip randevu talebinizi gönderiyorsunuz. Randevular 15-45 dakika arası gecikmelerle kabul edilebiliyor aklınızda bulunsun.

Pendik Devlet Hastanesi poliklinikleri ise şu bölümlerden oluşuyor, iç hastalıkları, göz hastalıkları, rehabilitasyon, nöroloji, kulak burun boğaz, çocuk sağlığı, kadın hastalıkları, cildiye, göğüs hastalıkları, üroloji, diş ve ağız hatalıkları, cilt hastalıkları, genel cerrahi, kalp hastalıkları ve aile hekimliği.

Ayrıca site üzerinde beklediğiniz laboratuvar sonuçlarını online olarak öğrenmeniz mümkün.

Pendik Devlet Hastanesi Bazı Polikliniklerin Telefon Numaraları

  • Pendik Devlet Hatanesi Ek Bina İstasyon Klinikleri 0216 483 46 46
  • Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Polikliniği 0216 491 45 50
  • Pendik Devlet Hastanesi Sapanbağları Semt Polikliniği 0216 473 72 84
  • Pendik Devlet Hastanesi Kurtköy Semt Polikliniği 0216 482 48 24

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın