Sevgililer Gününde Erkeğe Alınabilecek Romantik Hediyeler

Sevgililer Gününde Erkeğe Alınabilecek Romantik Hediyeler

Sevgililer Günü, doğum günü, yıl dönümü veya diğer özel günler yaklaşırken çiftler birbirlerine vermek üzere romantik hediye arayışına girerler. İstatistikler kadınların erkeklerden daha çok romantik hediye aradığını gösterse de erkekler genellikle doğru hediyeyi bulabilmek için yardıma ihtiyaç duyar.

Romantik hediyeler ile ilgili bu kısa girişten sonra sevgililer gününde erkeğe alınacak romantik hediyeler neler bir göz atalım.

Erkek arkadaşınıza, eşinize hazırlayacağınız, mum ışığında yenen bir akşam yemeği oldukça romantik bir hediye olmasına karşın erkeklerin büyük çoğunluğu bundan sizin düşündüğünüz kadar etkilenmeyecektir.

Böyle bir yemek hazırlamayı düşünüyorsanız bile klasik bir romantik menünün dışına çıkarak onun en sevdiği yemeklerden (hamburger bile olabilir) bir menü hazırlayabilirsiniz.

Bu romantik gününüzü birlikte paylaşabileceğiniz bir hediyeyle taçlandırmak istemenizi anlıyoruz ancak sadece onun kullanabileceği “derbi maç bileti” veya Playstation seviyorsa “en çok oynadığı oyunun son versiyonu” sizin onu ne kadar düşündüğünüzü göstermesi açısından romantik bir hediye olabilir.

1) Pes Proevolution Soccer PS3 Futbol Oyunu – teknosa.com 99 TL, 2) Call Of Duty Black Ops Ps3 – hepsiburada.com 180,00 TL, 3) Gran Turismo 5 – irmaktoysland.com 115,00 TL

Yatak odasına biraz hareket getirmek fena bir fikir olmasa gerek. Özellikle evli çiftler için seksi bir iç çamaşırı eşinizin sevineceği romantik bir hediye olacaktır. Telefonun sesini kısın, cep telefonlarını kapatın, bilgisayarları kapatın ve tüm zamanı birbirinize ayırın. Bu özel geceyi eviniz dışında lüks bir otelde de organize edebilirsiniz.

1) Dantelli Dolgulu Sütyen – laurabaresse.com 44.90 TL, 2) Pembe Dantel Gecelik Takım – tutkusepeti.com 69,00 TL, 3) Transparan Babydoll – seksigiyim.com 46,33 TL

Erkeğe alınacak diğer romantik hediyeler arasında çift olarak özel anlarınızı paylaştığınız, birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeylerin tekrarlanması ve eğer ilişkiniz adına özel bir yer varsa oraya gitmek sayılabilir. Bu bir sinema, restoran, park alanı olabilir. Birlikte ilk seyrettiğiniz filmin DVD’sini alarak sinema gecesi düzenleyebilirsiniz.

Diğer alternatifleriniz ise hediyelik eşya dükkanlarında bulabileceğiniz eğlenceli ve bir yönüyle romantik sayılabilecek “yılın sevgilisi oscarı”, “aşk üniversitesi diploması”, “fotoğraf baskılı yastık” gibi “farklı” hediye kategorisinde satılan ve aslında çok da farklı olmayan hediyeler olabilir.

Not: Sizin bu yazıyı okuduğunuz tarihte firmalar bu ürünlerin satışını yapmıyor ya da stoklarında bulunmuyor olabilir. Fiyatlar değişiklik gösterebilir.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın