Sevgililer Gününde Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

Sevgililer Gününde Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler

Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alabileceğiniz ilk akla gelen hediyeler arasında ilişkinize dair notların yer aldığı bir defter, fotoğraf albümü, güne özel tişörtler, parfüm veya saat gibi aksesuarlar sayılabilir. Aslında hediyeniz kaçıncı Sevgililer Gününü kutladığınıza bağlı olarak farklılık gösterebilir.

İlk Sevgililer Günü’nüzse onunla daha pek çok anı yaşamak istediğinizin mesajını veren fotoğraf makinesi gibi bir hediye, 3. veya 4. Sevgililer Günüyse onunla paylaştığınız eğlenceli, romantik hikayelerin fotoğrafları ile yer aldığı bir defter olabilir. Yine de genel olarak alabileceğiniz hediye seçeneklerine bir bakalım.

Hobi Hediyeleri: Eğer onun nelerden hoşlandığını, neleri yapmaktan keyif aldığını iyi biliyorsanız bunlara yönelik bir hediye hem onu memnun edecektir hem de onu düşündüğünüzün ve tanıdığınızın altını çizecektir. Çektiği videoları bilgisayarında montajlamayı seviyorsa 20-30$’a basit bir montaj programı alabilirsiniz mesela. Bu tip programlar konusunda pek bilginiz yoksa download sitelerinin ilgili kategorilerindeki yorumlara göre karar verebilirsiniz.

Elektronik Oyuncaklar: Her zaman iyi bir hediye seçeneği olan elektronik ürünler Sevgililer Günü için sizi büyük bir seçim derdinden kurtarabilir. Bütçenize göre erkek arkadaşınıza alabileceğiniz elektronik hediyeler arasında yeni bir mp3 çalar, elektronik kitap okuyabileceği eReader, yeni bir telefon ya da ince bir fotoğraf makinesini sayabiliriz. Fiyatları pek de az olmayan bu hediyeler dışında daha ekonomik bir çözüm arıyorsanız telefonu için internet mağazalarında bulabileceğiniz Sevgililer Günü özel kılıfları, laptop için bir çanta, mp3 çaları için bir kulaklık alabilirsiniz.

Kitap: Kitap okumayı seviyorsa sevdiği yazarın yeni çıkan kitabı ya da aynı türde başka bir yazarın kitabını alabilirsiniz. Güncel ve popüler kitap seçenekleri için idefix.com’a bakabilirsiniz. Tabii roman dışında ilgi alanlarına göre fotoğraf kitapları, mimari kitaplar, gezi ve seyahat kitapları gibi seçenekleriniz mevcut.

İkiniz İçin Hediyeler: Birlikte vakit geçirmekten ikinizde keyif aldığını düşünürsek ikinizin bir arada yapabileceği aktiviteler onun için iyi bir hediye olacaktır. Biletix.com’a bakarak ve yakınlarda gidebileceğiniz, ikinizde keyif alabileceği bir aktivite olup olmadığını öğrenebilir ve online bilet alabilirsiniz. Bu kategoride yemek kursları, dans kursları gibi kısa programlı kurs seçeneklerini de sayabiliriz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın