Sevgiliye Alınacak Değişik Hediyeler

Sevgiliye Alınacak Değişik Hediyeler

Sevgiliye alınacak değişik bir hediye ile onu şaşırtmak mı istiyorsunuz? Artık iyice popüler olmaya başlayan ilginç hediye sitelerinden seçtiğimiz sevgilinize alabileceğiniz hediyeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Fotoğraf çerçeveleri değişik ya da klasik sevgiliye alınabilecek en iyi hediyelerden biri. En azından çoğunluğun en az bir kez sevgilisine aldığı hediyedir diyebiliriz. Romantik fotoğraf çerçevelerini aşağı yukarı tüm alışveriş sitelerinde, kişiye özel çerçevelerini ise birçok hediye sitesinde bulabilirsiniz. Değişik fotoğraf çerçeveleri ise farklı bir seçenek arayanlar için.

1) Çizgi roman fotoğraf çerçevesi – Enilginc.com 44,90 TL, 2) Pilli Dönen Küp Resim Çerçevesi – Buldumbuldum.com 59,90 TL, 3) Buzdolabı Fotoğraf Çerçevesi – Bunlardanistiyorum.com 24,90 TL

Değişik hediyeler kategorisinde sayabileceğimiz genel adıyla “lezzet buketleri“, taze meyvelerden, kurabiyelerden, çikolata ve keklerden hazırlanan ve çiçek buketi formunda satılan bir ürün. Sevgilinizin damak tadına göre bir ürün bulma ihtimaliniz çok yüksek. Sadece lezzet buketi satan firmaların yanı sıra bu ürünleri internette çiçek siparişi hizmeti veren büyük firmaların ürün seçenekleri arasında da bulabilirsiniz.

1) Elma Bahçesi – Ciceksepeti.com 69,62 TL, 2) Love Me – Fruitandthecity.com 75 TL 3) Enjoy Karışık Lezzet Çiçeği – Bonnyfood.com.tr 79,06 TL

Sevgiliye hediye olarak tişört almak her ne kadar değişik bir hediye sayılmasa da hazır olarak satılan tişörtler yerine kendi tişört tasarımınızı yaparak farklılık yaratabilirsiniz. Bu hizmeti internet üzerinden veren tish-o.com.tr’de dilediğiniz fotoğrafı kullanarak ve istediğiniz mesajı yazarak tişört yaratabilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın