Sevgiliye Alınacak En Güzel Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye Alınacak En Güzel Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye alınacak en güzel doğum günü hediyesi onu ne kadar sevdiğinizi göstermek, sevginizi ifade eden bir cümle veya sıcak, kalpten gelen bir öpücük olabilir. Bunlar dışında parayla alınabilecek ve hediye kutusunda verilebilecek hediye seçeneklerine birlikte bakalım.

İlişkinin başlarında romantizm dorukta olduğu için onu düşündüğünüzü gösteren ve ilişkinizin sizin için anlamını ifade eden romantik hediyeler arasından bir şey seçebilirsiniz. Kırmızı güllerden oluşan bir buketi de bu kategoride sayabiliriz. Üzerinde özel bir mesajınız bulunan bir tişört, albüm, çerçeve olabilir. Ya da ilişkinizin yaşına göre o sayıda küçük hediyeler verebilirsiniz. 3 yıl için 3 küçük hediye gibi.

1) Cam vazo içerisinde 11 adet beyaz gül – Çiceksepeti.com 41,30 TL, 2) İthal seramik vazo içerisinde 9 adet kırmızı gül – Eçiçekçi.com 40 TL, 3) Kalpli balonu olan Lilyumlar ve güller – Çiçek.com 57,82 TL

İçinizden gelerek vereceğiniz ve verirken bir kaç cümle ile ona olan sevginizi ifade edeceğiniz bir hediye onun için gerçekten en güzel doğum günü hediyesi olacaktır. Bu yüzden (ne aldığınız değil nasıl vereceğiniz önemli olduğu için) aslında hediye seçenekleriniz oldukça fazla. Son yıllarda bizde de moda olan meyve veya tatlı buketlerinden yaptırabilirsiniz.

1) Beyaz çikolata, Browni ve kurabiyelerle süslenmiş kalp şeklinde buket – Çiçek.com 81,42 TL, 2) Çikolatalı ve kekli arajman – Bonnyfood.com.tr 57,82 TL 3) Çilek, ananas ve mevsim meyveleriyle hazırlanmış meyve buketi – Fruitandthecity.com küçük boy 60 TL

Takı bir kadının hiç bir zaman hayır demeyeceği ve taktığı zamanlarda sizi hatırlatacak özel bir hediyedir. Doğum günü hediyesi olarak sevgilinize pırlanta ve altın markalarının sevgililer için özel olarak tasarladığı ürünlerden birini alabilirsiniz. Her fiyat aralığında bir takı bulmanız mümkün.

1) Pırlanta Spor Bileklik Altın Abba – E-aris.com 280.00 TL, 2) Kırmızı Altın Kalpli Kolye – Atasay 596,78 TL 3) İki Kalpli Pırlanta Kolye – Zen Pırlanta 566 TL, 4) Kalp Pırlanta Kolye – Roberto Bene 988,00 TL

Not: Sizin bu yazıyı okuduğunuz tarihte firmalar bu ürünlerin satışını yapmıyor ya da stoklarında bulunmuyor olabilir. Fiyatlar değişiklik gösterebilir.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın