Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Sevgiliye alınacak hediyeler için alternatifler sınırsız. Ancak ne alırsanız alın hediyenin paketinde, içinde ya da verilişinde mutlaka kendinizden dair bir şeyler katmalı ve onun özel olduğunu hissettirmelisiniz. Tabii 10 yıllık eşe alınacak hediye ile 3 aylık sevgiliye alınacak hediyeler birbirinden farklı olacaktır.

Önemli bir yıldönümüyse özel anlarınızı hatırlatacak bir hediye, ilişkinizin ilk aylarıysa daha fazla vakit geçirmek istediğinizi ve onunla daha çok anıya sahip olmak istediğinizin altını çizen hediyeler alabilirsiniz. Şimdi sevgiliye alınacak hediyeler arasında alternatiflerinizin ne olduğuna bir göz atalım.

Kadına Alınacak Hediyeler

Mücevher her kadının hoşuna gider. Ancak mağazadan aldığınız ve hediye paketi yaptırdığınız bir hediyeyi soğuk bir biçimde vermek yerine küçük ayrıntılarla hediyenin duygusal anlamını arttırabilirsiniz. Örneğin burcuna özel uğur getiren bir taşya da takan kişiyi koruduğuna inanılan bir taşla süslenmiş bir kolye, bileklik daha sıcak bir hediye olacaktır.

Yüzük iddialı bir hediye olduğu için eşlere alınabilecek uygun bir hediyedir. Yıldönümünüz üzerine kısa bir mesajı yazdırdığınız bir yüzüğü eşinize hediye edebilirsiniz. Mücevher pahalı bir seçenek olmasına karşın her zaman kadınların seveceği garanti bir hediyedir. Eğer Sevgililer Günü için bir mücevher almayı düşünüyorsanız başta pırlanta markaları olmak üzere pek çok kuyumcu da bugüne özel hesaplı seçenekler bulabilirsiniz.

Bir kadına alabileceğiniz diğer bir garanti hediye ise kıyafet, ayakkabı veya çanta gibi giyim aksesuarlarıdır. Abiye kıyafet ve aksesuarların yanı sıra mesela spora meraklıysa spor kıyafetleri ya da spor ayakkabıları alabilirsiniz. Kıyafet seçiminde yanlışa düşmemek için son günlerde sık sık giydiği ve sevdiğini bildiğiniz tarzda kıyafetlere yönelin. Her ihtimale karşı değiştirme kartı almayı unutmayın.

Romantik bir hediye arıyorsanız şehrinize yakın bir yere yapacağınız hafta sonu gezisi her ikizinde rahatlamasını ve birbirinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlayacaktır. Doğa yürüyüşleri, deniz, göl kenarı, orman gibi onun hoşuna giden dinlence mekanları arasından seçim yapabilirsiniz.

Teknolojik ürünlere ne kadınlar ne de erkekler hayır diyebilir. En son model bir lap top, iPod, yeni bir cep telefonu yine garanti hediyeler arasında sayılabilir. Eğer böyle bir ürün alacaksanız hoşuna giden renklerde olmasına özen gösterin. Veya var olan bir elektronik ürüne aksesuarlar alabilirsiniz.

Sevdiği filmlerden oluşan DVD seti veya en sevdiği müzik grubunun albüm seti sevgilinizin hoşuna gidecektir. Son zamanlarda almayı düşündüğü ancak para ayıramadığı CD ya da DVD’lerden bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz. Bu sepete beğeneceğini düşündüğünüz kitapları ve bir paket çikolata koyarak komple bir hediye setine dönüştürebilirsiniz.

Elektronik ürünlerden gidecek olursak örneğin sevdiği dizilerin son bölümlerini bilgisayarında seyrediyorsa TV’ye bağlanabilen bir oynatıcı alabilirsiniz. Evliler için ev aksesuarları ve eve yönelik hediyeler (onunda istediği) iyi birer seçenek olabilir.

Hediyeniz ne olursa olsun onu kalpten vermeniz ve hediyenin onu düşündüğünüzü belli etmesi önemli. Bir çiçek bile alsanız çiçeği verirken söyleyeceğiniz sözler ona alabileceğiniz en güzel hediye olabilir.

Erkeğe Alınacak Hediyeler

Tamam, erkeğe hediye almak kadına almaktan daha kolay olabilir ama burada sıkıntı yaratan nokta seçeneklerinizin daha az olması. Erkekler için mücevher seçeneğini direk olarak silebiliriz. Ancak iPod, iPad, fotoğraf makinesi, cep telefonu gibi elektronik ürünler sizi yanlışa düşürmez. Eğer bir hobisi varsa ona yönelik ürünler seçebilirsiniz. Mesela fotoğraf çekmeyi seviyorsa yeni bir objektif alabilirsiniz. Nasıl bir şey almanız gerektiğini bilmiyorsanız sürprizi bozmamak için sahip olduğu objektifleri not alarak elektronik mağazasındaki satış temsilcisine danışabilirsiniz.

Evde hazırlayacağınız yemek veya birlikte çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan şık bir albüm bütçenizi sarsmayacak, romantik ve değerli hediye seçenekleri.

Kravat, saat, güneş gözlüğü, gömlek, spor ayakkabı gibi aksesuarlar ve giyim eşyaları her zaman cepte. Bunlardan birini hediye edebilirsiniz ancak biraz klasik olduğunu söylemeliyiz.

Yine ilgi alanlarına yönelik olarak bir kurs üyeliği hediye edebilirsiniz. Fotoğraf, resim, ahşap boyama, dil, yemek yapma ve daha onlarca kurs seçeneği var.

Tuttuğu takımın maçlarını izleyebileceği TV üyeliği ya da derbi maça bilet alternatif hediyeler olabilir.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın