Şişli Etfal Online Randevu Alma

Şişli Etfal Online Randevu Alma

1899’dan beri hizmet veren Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarih boyunca milyonlarca hastanın tedavisi dışında hemşire ve laborant okulu, yardımcı hemşire okulu ile pek çok sağlık personeli yetiştirmiş ve 21 ihtisas dalında halen asistan eğitimi vermektedir. Cerrahi birimleri, dahiliye, acil, teşhis üniteleri ve yoğun bakım üniteleri ile en yoğun trafiğe sahip hastaneler arasında yer alan Şişli Etfal online randevu sistemi hastalara kolaylık sağlamakta. Şişli Etfal online randevu için bu adrese giderek TC kimlik no ya da hasta no ile işlem yapabilirsiniz.

Şişli Etfal online Randevu Alma Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

  • Online randevu alabilmek için TC kimlik numaranız ya da hasta numaranızın olması gerekiyor.
  • Sadece TC kimlik numarasını bilmek muayeneye girebilmek için yeterli değil, kimlik numaralı nufus cüzdanınızın da yanınızda olması gerekiyor.
  • Şişli Etfal’den online randevu aldıktan sonra en fazla 1 saat önce hastanede hasta muayene sırası alabilirsiniz.
  • Eğer belirtilen zamandan önce hasta kabule giderseniz muayene sırası alamayabilirsiniz.

Şişli Etfal hastanesinden online randevu alma dışında 444 0 328‘i arayarak telefonla da randevu alma seçeneğiniz bulunuyor. Ayrıca hastanenin web sitesinde sağlık kurulu raporları, laboratuvar sonuçları gibi tahlil raporlarını online olarak takip edebilirsiniz.

Şişli Etfal online randevu sayfasında yayınlanan hastaların güvenliğine yönelik bazı uyarılar ise şöyle; reçete, tahlil ya da sağlık durumunuzla ilgili size yardım talebinde bulunan yabancılara itibar etmeyin ve bu kişileri mutlaka en yakın yetkiliye ihbar edin.

Şişli Etfal Hastanesi Birimleri

Cerrahi: Göz, beyin, üroloji, genel cerrahi, kulak burun boğaz, kadın doğum, plastik cerrahi, ortopedi klinikleri.

Dahiliye: Çocuk hastalıkları, nöroloji, dahiliye, endokrinoloji, cildiye, yeni doğan, fizik tedavi, nefroloji, gastroenteroloji, psikiyatri, anestezi, aile hekimliği klinikleri.

Poliklinikler: Anestezi, ağrı, beslenme, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, enfeksiyon hastalıkları, diyabet, cildiye, çocuk onkolojisi, çocuk psikiyatri, diyabet eğitim, gediatri , hipertansiyon, hemodializ, hipertansiyon, horlama, kadın doğum, KBB, nükleer tıp, tıbbi genetik, radyasyon onkoloji, çocuk yanık, psikodermotoloji poliklinikleri.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın