Tamtur Pırlanta Yüzükler

Tamtur Pırlanta Yüzükler

Anne babalarımızın klasik altın, hafif bombeli alyansları yerine artık etrafı tamamen pırlanta taşlarla çevrilmiş tamtur pırlanta yüzükler bütçeniz uygunsa göz atabileceğiniz alyans modelleri arasında yerini aldı. Anlamı diğer geleneksel alyanslarla aynı olan tamtur pırlanta alyans modelleri üzerinde bulunan taşlar genellikle parmağa takılmasının mümkün olması açısından küçük karat taşlardan oluşuyor. Tamtur pırlanta yüzük üzerinde bulunacak taş sayısı ayrıca sizin yüzük ölçünüze göre değişebilmektedir. Yüzüğün modeline, taşların yerleşim biçimine ve yüzük ölçünüze göre bir tamtur yüzükte 25 ile 30 arası değişen sayılarda pırlanta bulunabilmekte.

Geleneksel evlilik alyansı olan altın alyansların yerini yavaş yavaş almaya başlayan pırlanta alyans tasarımları arasında en popüler olanlarından biri olan tamtur pırlanta alyans modelleri değişik büyüklüklerde taş seçenekleri ve tamtur ile 5,7 ve 9 taşlı yüzük tasarımları ile tüm pırlanta markalarının koleksiyonları içerisindeki yerini her yıl genişletmekte.

Yüzük ölçünüz değişirse tamtur pırlanta alyans üzerinde ölçü değişikliği yapmak klasik alyans modellerinden daha kolaydır. Ancak yüzük ölçüsüyle çok oynanırsa üzerinde bulunan pırlantaların daha sonra düşme ihtimali artacaktır. Bu yüzden tamtur yüzük siparişi verirken yüzük ölçünüzün tam olarak alınıp alınmadığına dikkat edin.

Tamtur pırlanta alyans modellerinde yüzüğün çevresini tamamen dolaşan pırlanta seçeneklerinin yanı sıra kullanmanın daha kolay olduğu, yüzük üzerinde bulunan taşlarında daha büyük olabileceği 5 taşlı, 7 taşlı ve 9 taşlı pırlanta yüzük modellerine de göz atabilirsiniz.

Tamtur Pırlanta Yüzük Seçerken

Unutmayın alyansınız parmağınızda bütün gün boyunca takılı bulunacak, o yüzden rahat ettiğiniz bir model seçmelisiniz. Tamtur yüzük almayı düşünüyorsanız karar vermeden önce değişik taş büyüklüklerinde, çeşitli sayılarda taşlar bulunan yüzük modellerini inceleyin. Hangisi parmağınıza rahat oturuyorsa onu tercih etmelisiniz. Tamtur ile rahat edemezseniz 5, 7, 9 taşlı diğer modelleri deneyin.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yüzük ölçünüzün tam olarak alınmasına özen gösterin. Tamtur pırlanta yüzük üzerinde yapacağınız değişikler taşların oturduğu yuvaların yerinden oynamasına ve zaman içinde pırlantaların düşmesine neden olabilir.

Eğer tamtur pırlanta yüzüğünüzü tektaş yüzüğünüz ile aynı parmakta kullanmayı düşünüyorsanız ikisini birlikte mutlaka deneyin.

Ariş Pırlanta Tamtur Pırlanta Modelleri

Ariş Pırlanta’nın pırlanta alyans modelleri arasında en popüler olanları 5 ve 7 taşlı yüzükler olmasına karşın koleksiyon içinde tamtur pırlanta yüzükleri de bulabilirsiniz.

Goldaş Tamtur Pırlanta Modelleri

Goldaş pırlanta evlilik alyans modelleri arasında genellikle beyaz altın üzerine yerleştirilmiş taşlar yer almakla birlikte sarı ve yeşil altın ile tasarlanmış modelleri görmek mümkün.

Lucis Diamond Tamtur Pırlanta Modelleri

Pırlanta alyans modeli açısından oldukça zengin bir ürün ve fiyat yelpazesine sahip olan Lucis Diamond’ın tamtur yüzükleri sarı, yeşil ve beyaz altından oluşuyor.

Zen Pırlanta Tamtur Pırlanta Modelleri

Yine diğer pırlanta markaları koleksiyonlarında olduğu gibi Zen Pırlanta’nın tamtur yüzük koleksiyonu içerisinde modern ve klasik tasarımları bulabilirsiniz.

Gizzaro Pırlanta Tamtur Pırlanta Modelleri

Gizzaro Pırlanta alyans tasarımları arasında klasik tarz ve modern tarzın ayrıldığı modeller ile bu ikisin birleştiği çeşitli tasarımlar yer alıyor.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın