Tırnak Güçlendirici Bitkisel Reçete

Tırnak Güçlendirici Bitkisel Reçete

Yumuşak tırnakları güçlendirmek için evde hazırlayacağınız basit bir reçeteyi düzenli olarak uygulayarak daha güçlü tırnaklara üstelik doğal yolla sahip olabilirsiniz. Tırnak güçlendirici bitkisel reçete için ihtiyaç duyacağınız malzemeler 1 çay kaşığı buğday tohumu yağı, 1 çay kaşığı hintyağı, 2 çay kaşığı sofra tuzu, karışımı hazırlayacağınız kase.

Tırnak uzatmak daha da önemlisi sağlıklı uzun tırnaklara sahip olmak çok kolay değil. Beslenme alışkanlıklarımızdan çalışma ortamına kadar pek çok şey tırnaklarımız üzerinde olumsuz etki yaratabiliyor.

Tırnak güçlendirici kremleri, tırnak parlatıcılarını piyasada bulabilirsiniz. Ancak kimyasal içerikler kullanılarak üretilen bu kremler ve diğer ürünler sizin için değilse evde de kendi başınıza güçlendirici kreminizi bu basit reçeteyle hazırlayabilirsiniz.

Tırnakları güçlendirmek için hazırlayacağınız bitkisel karışım için malzemeleriniz hazırsa hazırlanışına daha doğrusu kullanışına geçelim. Tüm malzemeleri bir kaseye boşalttıktan sonra iyice karıştırın. Karışımdan el ya da ayak tırnaklarınıza eşit miktarda sürün. Karışımınızın tırnaklarınıza iyice nüfuz etmesi için en az 10 dakika bekleyin.

Aynı işlemi tırnaklarınızın yeterince güçlendiğini görene kadar her gün tekrarlayabilirsiniz. Reçeteyi her gün baştan yapmak için vakit ayıramıyorsanız ölçüleri ihtiyacınıza göre değiştirerek bir haftalık karışımı bir seferde hazırlayabilirsiniz.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın