Topaklanmayan Rimel Markaları

Topaklanmayan Rimel Markaları

Tüm kadınlar uzun ve etkili kirpiklere sahip olmak ister. Bunu takma kirpikler ve iyi rimellerle gerçekleştirmek mümkündür. Ancak rimel kullanırken yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi topaklanmadır ve böyle bir görüntü hiçbir kadının hoşuna gitmeyecektir. Topaklanmayan rimeller sizi bu sıkıntıdan kurtarabilir. Bu rimel markaları arasında Jane Iredale’s, Dior ve L’Oreal‘i sayabiliriz.Topaklanma Yapmayan Rimeller, L’Oreal Voluminous Mascara, Cover Girl LashBlast Fusion Mascara, Cover Girl LashBlast Fusion Mascara, Dior DiorShow Mascara, Jane Iredale’s PureLash Mascara’dır.

Bununla birlikte, seçtiğiniz rimel kadar onu nasıl uyguladığınız da önemlidir. Doğru bir uygulama için de adım adım ilerlemek gerekmektedir. Takip etmeniz gereken adımlar ise şöyledir:

  • Öncelikle kirpiklerinizin temiz olması gerektiğini unutmamalısınız. Bir önceki makyajdan kalan rimel, eye liner, göz kalemi gibi kalıntılar iyice temizlenmelidir.
  • Bundan sonraki adım ise fırçanın üzerinde yer alan rimel fazlalıklarını temizlemektir. Bu işlemi fazlalıkları kabın kenarına ya da peçeteye sıyırarak yapabilirsiniz.
  • Hem kirpiklerinizin temizliğinden, hem de fırçada rimel kalıntısı bulunmadığından emin olduktan sonra uygulamaya başlayabilirsiniz. Makyaj uzmanlarına göre dipten başlayarak uçlara doğru sürmek en iyi uygulama yöntemidir.
  • Uygulama sonrası temiz bir fırça ile artan rimeli ya da fazlalığı temizleyebilirsiniz. Temiz bir fırça ile üzerinden geçmek daha temiz ve topaklanmanın olmadığı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

,

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın