Tria Pırlanta Yüzük

Tria Pırlanta Yüzük

Tria pırlanta yüzükler pırlanta satışı yapan mağazalarda henüz yerini yeni almasına karşın şu aralar oldukça moda. Tria pırlanta tasarımları ülkemizdeki pırlanta markaları dışında dünyanın en büyük pırlanta takı üreticileri olan DeBeers ve Tiffany’s markalarının yüzük koleksiyonlarında her geçen yıl daha geniş model ve taş seçenekleriyle satışa sunulmakta. Tria yüzükler içinde 3 taşı da pırlanta olan modeller haricinde ortasında tektaş pırlanta ve diğer iki taşı zümrüt, yakut ve diğer değerli taşlar yerleştirilmiş modelleri de bulabilirsiniz.

Tria yüzük üzerinde bulunan taşlar için pırlanta kesimi dışında oval, prenses ve diğer kesim şekillerinde elmaslarda kullanılmaktadır. Son yıllarda tria pırlanta yüzükler arasında en popüler olanı ortada bulunan pırlantanın diğer ikisinden daha büyük olduğu modellerdir. 3 taşlı modeller sadece yüzükler için değil kolye, bilezik, küpe gibi diğer takılarda da kullanılabilir.

İngilizcede “PPF” yani “Past, Present ve Future”‘ın baş harfleri ile kısaltılan tria pırlanta konsepti henüz çok yeni olduğu için evlilik teklifi sırasında tektaş yüzük yerine fazla tercih edilmese de özellikle yıldönümleri için en çok satılan takı modellerinden biri.

Eğer nişan yüzüğü olarak tria pırlanta almayı düşünürseniz ortasında bulunan taşın daha büyük diğer ikisin daha küçük olduğu modelleri tavsiye ederiz. Günlük kullanıma uygun olan bu modeller aynı zamanda tektaş yüzükle aynı anlamı taşıyacaktır.

Zen Pırlanta Tria Pırlanta Modelleri

Zen Pırlanta koleksiyonunda geniş bir tria pırlanta yüzük seçeneği bulabilirsiniz. Ayrıca yine tria pırlanta kolye uçları, tria küpeler Zen’in koleksiyonu içerisinde bulunabilir. Zen’de ayrıca ortadaki taşın daha büyük olduğu modeller haricinde tüm taşların eşit ağırlıkta olduğu, beyaz ve sarı altın kullanılan modeller de yer alıyor.

Ariş Tria Pırlanta Modelleri

Tria pırlanta yüzük modelleri için klasik ve modern tasarımları birlikte bulabileceğiniz Ariş Pırlanta koleksiyonu içerisinde çok hoş ve değişik tasarımlar bulunuyor. Fiyatları 400 ile 8000TL arasında değişen tria pırlanta yüzükler sadece elmasla değil diğer değerli taşlı modeller ile her zevk için farklı bir seçenek sunuyor.

eJoya Tria Pırlanta Modelleri

“Herkese uygun bir eJoya mutlaka vardır” sloganıyla yola çıkan firma gerçektende her beğeni ve bütçeyi düşünerek geniş bir tria pırlanta yüzük koleksiyonu hazırlamış. Tria pırlanta yüzük fiyatları 350TL’den başlayıp 2500TL’ye kadar gidiyor. Tria modelleri arasında küpe ve kolyeleri de bulabilirsiniz.

Gizzaro Tria Pırlanta Modelleri

Tria pırlanta yüzük ve kolye modelleri çok fazla olmayan Gizzaro’ya diğer markaların tasarımlarından farklı bir model bulmak için göz gezdirebilirsiniz. Gizzaro’da tria yüzük fiyatları 800 ile 2000TL arasında taşın ağırlığına ve kalitesine göre değişiyor.

,

Tria Pırlanta Yüzük İçin 1 Yorum Yapılmış

  1. cnkpc 20 Şubat 2012 #

    Beğenilmeyecek gibi değil, karar vermek çok zor.

Bir cevap yazın