Twitter Unfollow Yapanları Öğrenme

Twitter Unfollow Yapanları Öğrenme

Twitter kullanıcılarının hassas olduğu konuların başında “kaç takipçi” tarafından izlendikleri geliyor. Aslında takipçi kazanmak çok zor değil çünkü herhangi bir yayını, blogu, kişiyi, aktiviteyi ya da topluluğu takip etmeye başladığınız da onlarda genellikle sizi takip etmeye başlıyor ve takipçi sayınız artıyor. Bir diğer dikkat edilen konu ise “twitter unfollow yapanları öğrenme“. Yani sizi takip etmekten vazgeçenlerin kim olduğunu öğrenme. Bunun için 2 yöntem var eğer takipçilerinizi önceden kaydettiyseniz bunu yeni listeyle karşılaştırmak ya da internet üzerinde unfollow yapanları öğrenmenizi sağlayan sitelerden birini kullanmak.

Twitter Unfollow Yapanı Öğrenme

Who Unfollowed Me

Web Sitesi: http://who.unfollowed.me

Bu siteye kolayca üye olarak sizi takip etmekten vazgeçenleri öğrenebilirsiniz. Twitter hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan “who unfollowed me lite”a tıklayın daha sonra “check unfullowers”a tıklayın.

İlk buton önbelleğe alınmış kişiler listesini, ikinci buton şu anki listenizi gösterir ve birbiriyle karşılaştırarak otomatik olarak sizi unfollow yapanları listeler. Site dili şu anda sadece İngilizce ama kullanımı oldukça basit.

Qwitter

Web Sitesi: http://useqwitter.com

Twitter hesabınızla giriş yapabileceğiniz Qwitter’ın ücretsiz versiyonu ile 1 twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını öğrenebilirsiniz. Aylık 2$ olan ücretli versiyonu ile çok sayıda twitter hesabını kimlerin unfollow yaptığını, kimlerin takip ettiğini ve hangi twitt’lerin retweet yapıldığını görebilirsiniz.

Bu sitenin bence en avantajlı yolu hangi twitter takipçilerinin “bot” yani otomatik olduğunu ve spamcileri göstermesi.

Goodbye Buddy

Web Sitesi: http://www.goodbyebuddy.com

Twitter hesabınızla giriş yapabileceğiniz Goodbye Buddy’e her giriş yaptığınızda güncel twitter listenizi bir önceki takipçi listenizle karşılaştırarak kimlerin sizi unfollow yaptığını gösteriyor. Ücretsiz versiyonu 30 kişiye kadar unfollow yapan kişilerin listesini gösteriyor.

JustUnfollow

Web Sitesi: http://www.justunfollow.com

Bu servisle sadece sizi unfollow yapanları öğrenmekle kalmayıp siz de otomatik olarak onları unfollow listenize alabilirsiniz. Sitenin avantajı ara yüzünün Türkçe olması. Twitter ve Instagram hesaplarınızla giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki twitter servisleri unfollow yapanları kolayca ve ücretsiz olarak (belirli bir sayıya kadar) öğrenmenize imkan tanıyor. Bir kaç twitter hesabını aynı anda kullanmak isterseniz NutshellMail gibi profesyonel hizmetlerden birini kullanabilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın