Yeni Ev Hediyesi Ne Alınır?

Yeni Ev Hediyesi Ne Alınır?

Bir arkadaşınız yeni bir eve taşındıysa, yeni evi için hemen bir hediye belirlemelisiniz çünkü davete kadar fazla zamanınız yok. Yeni eve taşınan birine en iyi hediyeyi bulmak için 3 yolunuz var. Birincisi ona danışıp ihtiyacı olan bir şeyi almak (genelde “ya ne gerek var, sen gel yeter” cevabı alındığı için bu yöntem başarısız olabilir), ikincisi yeni taşınan bir evde her zaman ihtiyaç duyulacak ürünlerden birini seçmek, üçüncüsü de kendi zevkinize göre – kullanışlı ya da değil – bir hediye almak. Şimdi yeni ev hediyesi ne alınır sorusuna cevap olabilecek hediye seçeneklerine bir bakalım.

Saat! Her evin ihtiyacı, her zaman kullanılır ve her odada başka bir saat olabilir. Bu özellikleri ile yeni eve taşınan birine saat almak hediyenin beğenilmesini garantiye almaktır. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta diğer arkadaşlarından hediye olarak zaten toplamda 10 saat hediye alıp almadığını öğrenmek olmalı. Ne de olsa klasik bir yeni ev hediyesi. Mutfak, duvar, masaüstü, alarmlı ya da dekoratif model seçenekleri bulabilirsiniz.

1) Apex 1156B Duvar Saati – saatcity.com 53,10 TL, 2) Mutfak Saati – bundesign.com 44,99 TL, 3) Philips Alarm Saatli Radyo – rakipsizfiyat.com 67,7 TL

Saat kadar garanti olmasa da şık bir abajur her evde kullanılabilir. Modern tasarımlardan klasik modellere kadar her bütçeye uygun abajur modelleri bulmak mümkün.

1) Renate Abajur Başlığı – İkea 29,95 TL, 2) Absolut Şişe Abajur – hizlial.com 102.74 TL, 3) Tekzen Home Seramik Abajur – tekzen.com.tr 79,90 TL

Onlarca farklı, rengarenk, klasik ya da esprili paspas modelinden birini seçebilirsiniz. Hem hesaplı hem de kullanışlı bir ev hediyesi olacaktır.

1) 40x75cm Koko Lüks Paspas – paspas.com.tr 14,04 TL, 2) Köpekli Paspas – mudo.com.tr 23,60 TL, 3) Modern New Bof Paspas – gizhome.com (Fiyat Belirtilmemiş)

Kapı tutucular mutfak kapısı, çocuk odası kapısı gibi sürekli açık durması gereken kapılar için kullanılabilir. Mağazalarda farklı modellerde metal, kauçuk kapı tutucuların dışında hediye dükkanlarında eğlenceli modelleri de bulabilirsiniz.

1) Fare Kapı Tutucu – keyiflihediye.com 14,90 TL, 2) Stop Kapı Tutucu – enilginc.com 29,90 TL, 3) Mini Golf Kapı Tutucu – meraktan.com 19.90 TL

Uğur böceği yeni eve taşınan birine iyi hislerin iletilmesi için güzel bir hediye olabilir. Üstelik dekoratif uğur böceği tasarımları bulmanız mümkün. Biz sadece buzdolabı magneti olarak kullanılabilecek uğur böceklerine yer verdik.

1) Çini Uğur Böceği Magnet – uyvar.com.tr 15,00 TL, 2) Schaffer Magnet Uğurböceği Bolle – hizlial.com 17.46 TL, 3) Uğur Böceği Magnet – kutlayalim.com (Fiyat Belirtilmemiş)

Nazar boncuğu veya nazar boncuğunun geleneksel tasarımının kullanıldığı ürünlerden birini seçebilirsiniz. Klasik bir nazar boncuğu almak isterseniz özel camdan üretilen farklı boyutlardaki nazar boncukları için Paşabahçe mağazalarına bakmanızı tavsiye ederiz.

1) 24 cm Nazar Boncuğu – pasabahcemagazalari.com 250,00 TL, 2) 4,5 cm Nazar Boncuğu – pasabahcemagazalari.com 25 TL, 3) 12 cm Nazar Boncuğu – pasabahcemagazalari.com 42,50 TL

Taşınılan evdeki ilk dağınıklığı toparlamak, eşyaları düzenlemek için ihtiyaç duyulan bir diğer üründe kutu ve sepetlerdir. Renkli ve kullanışlı dekoratif kutular/sepetler yeni veya eski tüm evlerde her zaman işe yarar.

1) Geri dönüştürülmüş magazin ve gazetelerden dekoratif kutu – pandadukkan.org 39,00 TL, 2) 2 Bölmeli Hasır Sepet – dekorasyon.com 27,00 TL, 3) Kasset Kapaklı Kutu – İkea 12,95 TL

Bu yazıyla ilgili henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın